NABÍZÍME

VYSTOUPENÍ NA TĚCHTO AKCÍCH

SLAVNOSTI OBCÍ

PLESY, FIREMNÍ VEČÍRKY

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

SVATBY

CHARITATIVNÍ A SPORTOVNÍ AKCE


AKCE PRO DĚTI

A mnoho dalších...

OBJEDNEJTE SI NAŠE VYSTOUPENÍ

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět! 

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Nabízíme Vám vystoupení různých věkových kategorií (od 3 do 26 let) na moderní, orchestrální i vystoupení na živou hudbu.

Délka programu je již od 5 minut, dle Vašeho přání. Vystoupení lze přizpůsobit prostoru - sóloformace (1 - 7 dívek), velké formace (8 - 20 dívek). 

Vystupujeme nejen s hůlkou, ale také s náčiním pom pom (třásně), popřípadě bez náčiní. Mezi velice úspěšné a žádané vystoupení patří skladba kankán, která je vhodná na plesy či oslavy narozenin.

Cena za vystoupení se odvíjí podle délky vystoupení od 500 Kč.

V roce 2019 jsme zahájily náš první projekt "TANEC PRO ÚSMĚV". V tomto projektu se snažíme vykouzlit pomocí tance našich mažoretek úsměv seniorům, zdravotně či tělesně postiženým, sociálně slabším apod.

Tento projekt spočívá v tom, že jsme se rozhodly navštívit spousty domovů jak pro seniory, děti, zdravotně postižené a spoustu jiných, které se nachází v Opavě a jeho okolí a vykouzlit těmto úžasným lidem nejen úsměv na tváři, ale především radost v očích a srdíčku.

Projekt probíhá následovně! 

Patříte do této skupiny či jste zaměstnancem těchto organizací? Neváhejte nás kontaktovat a brzy se uvidíme na vystoupení!